Anadolu Isuzu'dan Haberler

 • Anadolu Isuzu, BM Global Compact’e üye oldu

  Anadolu Isuzu, BM Global Compact’e üye oldu

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusundaki kararlı adımlarına yenilerini ekliyor. Anadolu Isuzu, dünyanın en önemli kurumsal sürdürülebilirlik platformlarından biri olan UN (Birleşmiş Milletler) Global Compact’a imza vererek üye olan öncü şirketler arasındaki yerini aldı.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’dan Erzurum ve Tekirdağ’a D-Max teslimatları

  Anadolu Isuzu’dan Erzurum ve Tekirdağ’a D-Max teslimatları

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, 20 adet Erzurum, 10 adet Tekirdağ şehirlerine olmak üzere toplam 30 adet Isuzu D-Max 4x4 V-Go pickup teslimatı gerçekleştirdi. 

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’ya Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nden “Büyük Hedeflerin Üstün Başarısı” Ödülü

  Anadolu Isuzu’ya Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nden “Büyük Hedeflerin Üstün Başarısı” Ödülü

  Anadolu Isuzu 2021 yılında sergilediği üstün üretim ve ihracat performansı ile Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından ödüllendirildi. Anadolu Isuzu OİB tarafından verilen “Büyük Hedeflerin Üstün Başarısı” ödülünün sahibi oldu. 

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’dan Letonya’ya toplam 21 Grand Toro ve Turkuaz midibüs teslimatı

  Anadolu Isuzu’dan Letonya’ya toplam 21 Grand Toro ve Turkuaz midibüs teslimatı

  Dünya pazarlarında büyümesini sürdüren Anadolu Isuzu, Letonya’ya 21 Isuzu Grand Toro ve Turkuaz midibüsün teslimatını gerçekleştirdi.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’dan Azerbaycan’a 25 Isuzu Novoultra midibüs teslimatı

  Anadolu Isuzu’dan Azerbaycan’a 25 Isuzu Novoultra midibüs teslimatı

  İhracat başarılarını sürdüren Anadolu Isuzu, son olarak Azerbaycan’a 25 Isuzu Novoultra midibüsün teslimatını gerçekleştirdi.

  Devamını Oku
 • Isuzu Grand Toro, Busworld Türkiye 2022 fuarında ilgi odağı oldu

  Isuzu Grand Toro, Busworld Türkiye 2022 fuarında ilgi odağı oldu

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu’nun Busworld Türkiye 2022 fuarında sergilediği Grand Toro modeli ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Turizm ve servis taşımacılığının ihtiyaçlarına yant veren Isuzu Grand Toro, düşük emisyonlu, çevreci motoru, yüksek   konfor, güvenlik özellikleri ve düşük işletim maliyeti avantajı ile öne çıkıyor.  

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu, elektrik ihtiyacının yüzde 55’ini güneş enerjisinden elde edecek

  Anadolu Isuzu, elektrik ihtiyacının yüzde 55’ini güneş enerjisinden elde edecek

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusundaki yatırımlarına üretimde yüksek oranda yeşil enerjiye geçiş hamlesi ile hız verdi. Anadolu Isuzu, Çayırova’daki modern üretim tesislerinin çatılarına kurulumu devam eden güneş enerjisi santralinin tamamlanmasıyla, üretimde ihtiyaç duyduğu elektriğin yüzde 55’ ini güneş enerjisinden karşılayacak. 

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu, plastik yerine çay liflerinden elde edilen çevreci biyokompozit malzemeleri kullanmayı hedefliyor

  Anadolu Isuzu, plastik yerine çay liflerinden elde edilen çevreci biyokompozit malzemeleri kullanmayı hedefliyor

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, sürdürülebilirlik, Ar-Ge ve inovasyon hedefleri doğrultusunda Komporize girişimi ile yaptığı iş birliğinde araç üretiminde doğaya zarar vermeyen geri dönüştürülebilir biyokompozit malzeme kullanımı çabalarına destek veriyor. Rize’de faaliyet gösteren Komporize’nin bölgedeki çay hasat ve işleme süreçlerinde ortaya çıkan çay liflerinden geliştirdiği biyokompozit malzeme, birçok alanda plastik yerine kullanılabilecek çevreci, sağlam ve güvenilir bir alternatif sunuyor. 

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu, Busworld Türkiye 2022 fuarına tam elektrikli ve alternatif yakıtlı modelleriyle ilgi odağı oldu

  Anadolu Isuzu, Busworld Türkiye 2022 fuarına tam elektrikli ve alternatif yakıtlı modelleriyle ilgi odağı oldu

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Busworld Türkiye 2022 fuarına katılarak geleceğin çevreci toplu ulaşım araçları niteliğindeki çevreci modellerini sergiledi. Anadolu Isuzu’nun fuardaki standında yer alan tam elektrikli NovoCITI Volt ve CNG alternatif yakıt sistemine sahip Kendo / Interliner otobüs modellerinin yanı sıra Citiport ve Grand Toro modelleri ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. 

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’nun Fransa pazarına toplam midibüs ve otobüs satış adedi 2021 sonu itibarı ile 1000’e ulaştı.

  Anadolu Isuzu’nun Fransa pazarına toplam midibüs ve otobüs satış adedi 2021 sonu itibarı ile 1000’e ulaştı.

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, yurtdışı başarılarına yeni kilometre taşları eklemeye devam ediyor. 2021 yılı sonu itibarı ile Fransa pazarına satışını gerçekleştirdiği araçların sayısını toplamda 1000’e yükselten Anadolu Isuzu, bu başarısını Valence kentinde iş ortaklarının, müşterilerinin ve Fransız basınının katıldığı özel bir törenle kutladı. 

  Devamını Oku