İnsan Kaynakları Politikası

Anadolu Isuzu yenilikçi, dinamik, gelişmeye ve inovasyona yatırım yapan, toplumsal değer ve inançlara saygılı bir anlayışla yönetilmektedir.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Rekabet avantajı yaratan stratejik iş ortağı olmak.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak.

Anadolu Isuzu’da İnsan Kaynakları Politikaları 4 temel kavram üzerine kurulmaktadır:

 • Doğru insanı şirketimize kazandırmak
 • Sürekli öğrenme ve gelişime yatırım yapmak
 • Örgütsel gelişimi desteklemek
 • Bağlılık kültürünü güçlendirmek

Anadolu Isuzu, sadece faaliyette bulunduğu ülkelere değil, tüm insanlara en iyi hizmet ve ürünleri sunarak, saygınlığını gelecek kuşaklara aktarma hedefiyle çalışmaktadır. Bu yolda ilerlerken kendine ilke edindiği Temel Değerler:

 • Güven
 • Şeffaflık
 • Vefalı Olmak
 • Topluma Ve Çevreye Duyarlılık

A’dan Z’ye her Anadolu Isuzu üyesinin iş yapış şeklini oluşturan İş Değerleri ise:

 • İnsan Odaklı Olmak
 • Bilgiye Öncelik Vermek
 • Eyleme Yönelik Olmak

Anadolu Isuzu sahip olduğu değerler ve kurum kültürü ışığında; dil, din, ırk, cinsiyet farkı gözetmeden ‘önce insana hizmet’ etmektedir. İş hayatında fırsat eşitliğini destekleyen bir şirket olarak çeşitlilik yaratmaya önem vermekte ve şirketimizde çalışan kadın sayısını daha da arttırmayı hedeflemektedir.

İnsan Kaynaları-1
İnsan Kaynaları-2
İnsan Kaynaları-3
İnsan Kaynaları-4
İnsan Kaynaları-5
İnsan kaynakları departmanı tarafından yıl içerisinde birçok konuda eğitimler düzenlenerek Anadolu Isuzu çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri sağlanmaktadır.

Anadolu Isuzu’da Kariyer

Vizyon ve misyonumuzu şekillendiren değerlerimiz, adaylarımızın işe alım süreçlerinde bize yol göstermektedir. Tüm adaylarımızın Anadolu Grubu yetkinlik ve değerlerine sahip olmasına öncelik veriyoruz.

Çalışan adaylarımızın küresel düşünen, ekip çalışmasına ve iletişime açık, gelişime önem veren, analiz yapabilen, insiyatif alarak karar verebilme yeteneklerine sahip olmalarını önemsiyor, iş ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Yöneticilik pozisyonlarımızdaki adaylar için ise liderlik, stratejik düşünme ve yönetsel etkinlik niteliklerini öncelik olarak görüyoruz.

Her bir pozisyon için gerekli görülen durumlarda; yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek testi, mesleki kişilik envanteri, ingilizce sınavı ve değerlendirme merkezi uygulamalarımızla adayları değerlendiriyor ve sonrasında işe alım sürecimizi başlatıyoruz.

Şirketimizde bulunan açık pozisyonlara “Anadolu Kariyerim” adlı kariyer portalımızdan; Kariyer.net web sitesinden veya Facebook’taki ‘Anadolu Grubu Kariyer’ sayfamızda bulunan “İş İlanları” sekmesinden ulaşarak, başvuru yapabilirsiniz.

Şimdi Başvur