Anadolu Isuzu'dan Haberler

 • Design Türkiye Yarışmasında Anadolu Isuzu’ya ‘İyi Tasarım’ Ödülü

  Design Türkiye Yarışmasında Anadolu Isuzu’ya ‘İyi Tasarım’ Ödülü

  Anadolu Isuzu, çevre dostu CNG teknolojisi ile segmentinin öncüsü olan Kendo/Interliner CNG modeli ile Design Türkiye Endüstriyel Tasarım Ödülleri yarışmasında Ulaşım Araçları kategorisinde İyi Tasarım Ödülünü kazandı. Anadolu Isuzu’ya ödülü Design Week etkinliği kapsamında düzenlenen törenle verildi. 

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu, elektrikli aracı NovoCITI VOLT’un ilk teslimatını Fransa’ya gerçekleştirdi

  Anadolu Isuzu, elektrikli aracı NovoCITI VOLT’un ilk teslimatını Fransa’ya gerçekleştirdi

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu elektrikli  midibüsü NovoCITI VOLT’un ilk yurtdışı teslimatını gerçekleştirdi. Fransa’da  toplu taşıma hizmetlerinde kullanılacak NovoCITI VOLT, elektrikli motoru ve etkileyici tasarımı ile kentlerin sıfır emisyon, düşük gürültü ve modernite gibi öncelikli taleplerine başarıyla yanıt veriyor.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı

  Anadolu Isuzu’dan Anex Tour’a 17 yeni NovoLux otobüs teslimatı

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Anex Tour’un filosuna eklediği 17 NovoLux otobüsün teslimatını 1 Aralık 2021 Çarşamba günü Antalya’da düzenlenen törenle gerçekleştirdi.  Türkiye’de ve dünyada önder Turizm operatörlerinden ANEX tour filosundaki mevcut Novolux’lere 17 adet daha ilave etti.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’dan rekor ihracat başarısı

  Anadolu Isuzu’dan rekor ihracat başarısı

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda başarılarını yeni rekorlarla sürdürüyor. Otobüs ve midibüs segmentinde ürettiği yenilikçi modellerle dünyanın beğenisini toplayan Anadolu Isuzu, 2021 yılının Ocak-Ekim döneminde 686 adet otobüs ve midibüs ihraç etti.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu Ar-Ge Merkezine Ödül

  Anadolu Isuzu Ar-Ge Merkezine Ödül

  Anadolu Isuzu, Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Bölgeleri Zirvesi kapsamında “76 -250 Ar-Ge Personel İstihdamı” kategorisinde ödül aldı.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’nun yurt içi ve yurt dışındaki yüksek performansı, ilk üç çeyrek sonuçlarına da yansıdı

  Anadolu Isuzu’nun yurt içi ve yurt dışındaki yüksek performansı, ilk üç çeyrek sonuçlarına da yansıdı

  Anadolu Isuzu’nun yurt içi ve yurtdışı pazarlarda gösterdiği yüksek performans 2021’in Ocak ve Eylül aylarını kapsayan dönemin mali sonuçlarına da yansıdı. Pandemi koşullarına rağmen üretim kalitesini iyileştirme yönündeki yatırımlarını ve üretim faaliyetlerini kesintisiz sürdüren Anadolu Isuzu, rekor niteliğinde başarılara imza attı.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’dan İsviçre’ye Teslimat

  Anadolu Isuzu’dan İsviçre’ye Teslimat

  Anadolu Isuzu, toplu ulaşım hizmetleri alanında faaliyet gösteren İsviçreli Eurobus AG şirketine okul servisi olarak hizmet verecek olan Turkuaz midibüsünün teslimatını gerçekleştirdi.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’dan Gaziantep’e D-Max teslimatı

  Anadolu Isuzu’dan Gaziantep’e D-Max teslimatı

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Yılda Şirketler Grubu’nun filosuna eklediği 21 adet D-Max’in teslimatını Gaziantep’te gerçekleştirdi.

  Devamını Oku
 • Çevre dostu Isuzu Interliner CNG, uluslararası ‘Sustainable Bus’ yarışmasında ‘Yılın Otobüsü’ seçildi

  Çevre dostu Isuzu Interliner CNG, uluslararası ‘Sustainable Bus’ yarışmasında ‘Yılın Otobüsü’ seçildi

  Anadolu Isuzu, çevre dostu CNG teknolojisi ile segmentinin öncüsü olan Interliner modeli ile otobüs sektörünün en prestijli yarışma organizasyonu olan Sustainable Bus Award (Sürdürülebilir Otobüs Ödülü) 2022’de ‘Yılın Otobüsü’ ödülünü kazandı.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu yeni nesil Citi Volt Elektrikli Otobüslerini Proterra teknolojsi ile güçlendiriyor

  Anadolu Isuzu yeni nesil Citi Volt Elektrikli Otobüslerini Proterra teknolojsi ile güçlendiriyor

  Anadolu Isuzu, 12 ve 18 metrelik sıfır emisyonlu yeni Citi VOLT elektrikli otobüs modellerinde, Proterra’nın sektör lideri ticari araç batarya teknolojisine yer verecek. İhracatta hedef pazarlardaki yerel ihtiyaçları göz önüne alarak geliştirdiği araçları ile öne çıkan Anadolu Isuzu, Proterra bataryanın tek bir şarjla 200 ilâ 405 km’lik sürüş olanağı sayesinde Avrupa toplu taşıma pazarının taleplerini karşılayacak.

  Devamını Oku