Gönülden Ödüller 2015 Sahiplerini Buldu

3/30/2016

Anadolu Isuzu Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Türkiye’deki gönüllük projelerini teşvik etmek için Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD) tarafından başarılı program ve projelere verilen Gönülden Ödüller, 29 Mart 2015 Salı günü düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Özel sektördeki gönüllülük çalışmalarının yaygınlaşmasını sağlamak ve toplumda fark yaratan iyi örnekleri ödüllendirmek amacıyla ÖSGD tarafından 2007 yılından bu yana verilen Gönülden Ödüller’de  Örnek Gönüllülük Deneyimi kategorisinde, Anadolu Isuzu'nun “Çocuklarla Elele Milli Bayramlar” Projesi Jüri Özel Ödülü'nü aldı.

Jüri Özel Ödülü – Örnek Gönüllülük Deneyimi

Çocuklarla Elele Milli Bayramlar Projesi milli bayramların önemini bilen bilinçli nesillerin yetiştirilmesine destek vermeyi hedeflemektedir. Bir milleti oluşturan bireylerin birlik ve beraberlik duygusunun en yoğun yaşandığı günler olan milli bayramlarda çocuklarımızın bu duyguları yaşamasına destek olmak ve gelecek nesillere aktarmalarını sağlamak adına Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) ve Anadolu Isuzu gönüllüleri biraraya geldi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması ve Anıtkabir ziyareti organizasyonları ile başlayan proje, tamamıyla gönüllü esasıyla oluşturulan kaynak ile sürdürülmektedir.